Last Viewed
Bewaard
Hasselt Store
Gouverneur Verwilghensingel 2b
Hasselt 3500
Vind ons op:
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Nieuwe MINI's
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Tweedehands
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Service
Ma - Vr 09:00 - 18:00
Za 10:00 - 16:00
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Het systeem is op dit moment niet beschikbaar!
Kies een MINI dealer Kies een MINI dealer Locatie niet gevonden Te veel resultaten. Geen resultaten gevonden A required direction request parameter is missing. Het adres ligt buiten het toegelaten gebied De MINI dealer locator is niet beschikbaar op dit moment. Probeer later opnieuw Selecteer een MINI dealer Kies een MINI dealer Too long Please choose a MINI dealer outlet id. Te lang Too short
Je voorkeursdealer wordt tijdelijk bewaard, je moet inloggen om hem permanent op te slaan.
Would you like to replace {{preferredDealer.name}} with {{newFavouriteDealer.name}} as your saved MINI dealer?

Dank u!

Voortgaan

mini.

Contact & team :

verkoop.

Maandag - Vrijdag : 9u - 18u 

Zaterdag : 10u - 16u

Zondag en feestdagen : Gesloten

    

Store manager

Hilde De Keyser
Tel: 011 30 35 30 
Fax: 011 30 35 35
E-Mail: Hilde.De-Keyser@hasseltstore.net.MINI.be 

    

    

MINI Ambassadeur

David Vleugels

Tel: 011 30 35 30 - 0489 77 58 55

Fax: 011 30 35 35

E-Mail: David.Vleugels@hasseltstore.net.MINI.be

MINI ambassadrice

Sarah Van Laer
Tel: 011 30 35 32 - 0474 41 57 99
Fax: 011 30 35 35
E-Mail: Sarah.Van-Laer@hasseltstore.net.MINI.be 

Product Genius

Tomas Bergmans
Tel: 011 30 35 30
Fax: 011 30 35 35
E-Mail: Tomas.Bergmans@hasseltstore.net.MINI.be

Administratie - marketing

Jens Mathys
Tel: 011 30 35 30
Fax: 011 30 35 35
E-Mail: Jens.Mathys@hasseltstore.net.MINI.be

Marketing Coördinator

Kim Van Esser
Tel: 011 21 15 10
Fax: 011 30 35 35
E-Mail: Kim.Van-Esser@vanosch.net.BMW.be 

Junior Marketing Coördinator

Evelien Heyligen
Tel: 011 21 15 10
Fax: 011 30 35 35
E-Mail: Evelien.Heyligen@vanosch.net.BMW.be

Fleet manager

Jorg Radoux
Tel: 0475 77 96 33
Fax: 011 30 35 35
E-Mail: Jorg.Radoux@hasseltstore.net.MINI.be

Fleet manager

Sofie Timermans
Tel: 0486 55 68 84
Fax: 011 30 35 35
E-Mail: Sofie.Timmermans@vanosch.net.bmw.be

    

Administratie

Sofie Huybrechts
Tel: 011 21 15 10
Fax: 011 30 35 35
E-Mail: Sofie.Huybrechts@vanosch.net.BMW.be