header

JE MINI CONCESSIE IN Hasselt.

Onze modellen.

Last Viewed
Bewaard

 

 

 

 

HASSELT STORE

ASE

Hasselt Store
Gouverneur Verwilghensingel 2b
Hasselt 3500


Openingsuren

Maandag
08:30 - 18:30
Dinsdag
08:30 - 18:30
Woensdag
08:30 - 18:30
Donderdag
08:30 - 18:30
Vrijdag
08:30 - 18:30
Zaterdag
10:00 - 17:00
Zondag
Gesloten

Openingsuren

Maandag
07:30 - 18:00
Dinsdag
07:30 - 18:00
Woensdag
07:30 - 18:00
Donderdag
07:30 - 18:00
Vrijdag
07:30 - 18:00
Zaterdag
Gesloten
Zondag
Gesloten

Services

  • Verkoop
  • Service

ONZE SOCIALS

Ons Team.

    

dam Image

MINI Ambassador

Tomas Bergmans
Tel: 011 30 35 30
Fax: 011 30 35 35
E-Mail: Tomas.Bergmans@hasseltstore.net.MINI.be

Bernd

MINI Ambassador

Bernd De Leeuw
Tel: 011 30 35 30
Fax: 011 30 35 35
E-Mail: Bernd.de-leeuw@hasseltstore.net.MINI.be

debbie

MINI Ambassador

Debbie van Rompuy
Tel: 011 30 35 30
Fax: 011 30 35 35
E-Mail: debbie.van-rompuy@hasseltstore.net.MINI.be

charlotte

Marketing Manager

Evelien Heyligen
Tel: +32 (0)472 94 05 23
E-Mail: evelien.heyligen@vanosch.net.bmw.be

dam Image

Senior Business Developer

Sofie Timmermans
Tel: 0486 55 68 84
Fax: 011 30 35 35
E-Mail: Sofie.Timmermans@vanosch.net.bmw.be

Tom Vermeire

New Business Development Manager

Tom Vermeire
Tel: +32 (0)477 28 49 15
E-Mail: Tom.Vermeire@beckers.net.bmw.be

Jakob Mignon

Group Fleet Manager BMW & MINI

Jakob Mignon

Jakob Mignon

CEO

Peter Guelinckx

Peggy Viskens

OPERATIONS DIRECTOR

Hilde Clijsters
Tel: 011 21 15 10
Fax: 011 30 35 35